RENK TASARIMA HAYAT KATARFerkim su bazlı mürekkepleri  oluklu mukavva,kağıt,ambalaj kağıdı, peçete ve diğer kağıtlar üzerine baskı yapmak üzere geliştirilmiş su ile inceltilen mürekkeplerdir. Yüksek parlaklık, yüksek renk şiddeti ve yüksek sürtünme direncine sahiptir.

Ferkim Flekso ve Rotogravür baskı sistemi için ipalı ve etil asetat'lı mürekkep üretimi yapmaktadır.Üretilen mürekkepler polietilen, HDPE, LDPE, polipropilen çuval, polipropilen (OPP, COEX, BOPP) Alüminyum folyo,  pvc, kağıt, karton gibi malzemelere göre çeşitlilik arz etmektedir  İyi mürekkep transferi, yüksek adezyon, yüksek renk şiddeti ve yüksek sürtünme direncine sahiptir

Ayrıca firmamız, flekso ve etiket baskı makinelerinde kullanılan çeşitli ebatlarda çift taraflı klişe bantları ve pvc kenar bantlarını da  siz değerli müşterilerimizin hizmetine  sunmaktadır.


               Ferkim Matbaa ve Amb. Mal. San. Tic. Ltd. Şti.    E mail : ferkim@ferkim.com.tr


  Müşterilerimize bilgi , teknoloji ve yaratıcılık formülü ile geliştirdiğimiz kalıcı çözümleri sunuyoruz.


Müşterilerimizin teknik sorunlarını büyük bir içtenlikle çözebilmekte, gerek yeni geliştirilen ürünler, gerek müşterilerimize verilen teknik destek ile kendi üretimimizi ve müşterilerimizin üretim süreçlerini daha verimli hale getirmekteyiz.

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan çözümde doğru tesbitler ve doğru ürün prensibiyle müşterilerimizle büyümeye devam ediyoruz.
Baskı öncesi ve baskı aşamasında ihtiyaç olunan her türlü matbaa ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.
anasayfa