su bazlı mürekkepler

İçeriğe git
Ferkim su bazlı mürekkepleri  oluklu mukavva,kağıt,ambalaj kağıdı, peçete ve diğer kağıtlar üzerine baskı yapmak üzere geliştirilmiş su ile inceltilen mürekkeplerdir. Yüksek parlaklık, yüksek renk şiddeti ve yüksek sürtünme direncine sahiptir.

Ferkim Flekso ve Rotogravür baskı sistemi için ipalı ve etil asetat'lı mürekkep üretimi yapmaktadır.Üretilen mürekkepler polietilen, HDPE, LDPE, polipropilen çuval, polipropilen (OPP, COEX, BOPP) Alüminyum folyo,  pvc, kağıt, karton gibi malzemelere göre çeşitlilik arz etmektedir  İyi mürekkep transferi, yüksek adezyon, yüksek renk şiddeti ve yüksek sürtünme direncine sahiptir

Ayrıca firmamız, flekso ve etiket baskı makinelerinde kullanılan çeşitli ebatlarda çift taraflı klişe bantları ve pvc kenar bantlarını da  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.


Müşterilerimizin teknik sorunlarını büyük bir içtenlikle çözebilmekte, gerek yeni geliştirilen ürünler, gerek müşterilerimize verilen teknik destek ile kendi üretimimizi ve müşterilerimizin üretim süreçlerini daha verimli hale getirmekteyiz.

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan çözümde doğru tesbitler ve doğru ürün prensibiyle müşterilerimizle büyümeye devam ediyoruz.
Baskı öncesi ve baskı aşamasında ihtiyaç olunan her türlü matbaa ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.


Müşterilerimize bilgi , teknoloji ve yaratıcılık formülü ile geliştirdiğimiz kalıcı çözümleri sunuyoruz.
           FERKİM MATBAA MÜREKKEPLERİ
Kâğıt, karton, alüminyum folyo ve her tür esnek film üzerine yapılacak baskılarda ihtiyaç duyulan özelliklerde mürekkep, lak ve verniklerden oluşan ürün paleti ile ambalaj sanayine geniş bir hizmet sunmaktadır .
           RENK TASARIMA HAYAT KATAR
doğru ve kaliteli mürekkep ile tasarımlarınızdaki estetik hayata geçer.Baskı sektörüne hitap en ürün
yelpazemiz ile müşterilerinize kusursuz ürünler sunabilirsiniz...
Copyright © 2012 - Ferkim Matbaa Mürekkepleri - Bütün Hakları Saklıdır.
Whatsapp hattımız : 0545 439 64 05
İçeriğe dön